Menu:   index

  Nastavit jako domov. stránku
  Přidat mezi oblíb. položky


Zde je možnost vaší reklamy:
Zpět

Akira

Stručný popis:

Velikost:51 KB

Ukázka(nádled)

Stáhnutí

Nevim co to má tedy představovat za zvířátko, jestli klokana, nebo lasičku, jistý je že to lítá po celý obrazovce po všech čtyřech až tomu pláštík vlaje, panáčkuje, chechtá se to a každou chvilku se to rozhlíží, teď po tom co mi poškrábal monitor si to lehlo a chrápe. No jinak to má opět špatný font v ovládacim menu, tudíž si toho opět moc nepřečteš. Zvuky asi žádný.

Captain

Stručný popis:

Velikost:88 KB

Ukázka(nádled)

Stáhnutí

Typickej GUMÁK, hubu na křivo, vzteklej pohled, kudy chodí tudy zuří. Je pěkně vzteklej, občas se zastaví a dupe do země až se kouří. A když už to nemůže vydržet, tak si vyndá nějakou to zbraň a snaží se povraždit všechny kolem. Zvuky jsou perfektní a ten šašek taky. Má to jako tradičně zmršený fonty v ovládacim menu.

Cotton dog

Stručný popis:

Velikost:60 KB

Ukázka(nádled)

Stáhnutí

Cotton pe příšerně tlustej žlutej pes. poskakuje ležérně po celý obrazovce, občas si sedne aby něco pojedl a pokamarádil se se svojim přítelem kotětem. Zažívaji na obrazovce opravdový dobrodružství, před chvilkou někde plavali s nafukovacim kruhem. Chce si to jen počkat až maji náladu a něco předvedou, podle velikosti exe souboru tam toho bude dost. Zvuky to nemá žádný, menu je se špatnym fontem a nejni to nastavitelný jako nejvrchnější okno, tudíž ho vše v pohodě překreje. Ale zase to alespoň lze vyvolat nahoru poklepáním na minimalizovanou ikonku.

Dami

Stručný popis:

Velikost:71 KB

Ukázka(nádled)

Stáhnutí

Bílej roztomilej pejsáček. Chodí po celý obrazovce, běhá, sedí, vrtí ocasem, leží. Vyje a kňučí. Má to zmršený menu (špatnej font), ale jinak je v pořádku možná se po něm občas na chvilku divně ztuční fonty.

Doraemon

Stručný popis:

Velikost:1,3 MB

Ukázka(nádled)

Stáhnutí

Modrej plyšovej medvídek. V zipu je zabalenej celej instalační program. Zatim jsem ho netestoval. Zavirovaný to není. Kontroloval jsem to AVG 6.0 a je to ze stejného zdroje jako většina ostatního testovaného. Jen mne to prostě neláká.

Faty

Stručný popis:

Velikost:60 KB

Ukázka(nádled)

Stáhnutí

Opět jeden z pejsků s kloboukem, notně obtloustlej, běhá, štěká, kouše do všeho kolem sebe, drbe se a prosí. Zvuky štěkání jsou pěkné. Ovládací menu má zmršený fonty. Je to prostě takovej psí buřtík..

Další postavičky....

Zpět