Menu:   index

  Nastavit jako domov. stránku
  Přidat mezi oblíb. položky


Zde je možnost vaší reklamy:
Zpět

H-broucek 1,4 CZ
Download  Velikost: 4,89 MB
Kvalitní nevizuální editor HTML s vlastnostmi konkurenční produktů jako například Allaire HomeSite. Pro začátečníky je zde robot generující sady stránek, do nichž pouze zbývá doplnit vlastní obsah. Ovládání aplikace je řešeno pomocí záložek s tlačíkty pro snadné vkládání prvků. Kromě nadefinovaných tlačítek si můžete přidávat i svá vlastní, což oceníte např. při opakovaném používání méně standardních tagů.

Kniha jízd 2000 2,0
Download  Velikost: 3,69 MB
Precizní aplikace pro vedení agendy pro neomezený počet vozidel. Jistě oceníte i jednoduché ovládání a příjemné uživatelské rozhrání, případně poůže podrobná nápověda. Výhodou je možnost definování opakovaných jízd - ostatně zjednodušování opakujících se úkonů je důležitou vlastností celého programu. Ve freewarové verzi jsou přístupné všechny funkce s výjimkou tisku.

TimerExit 1,0
Download Velikost: 7 kB
Nástroj pro automatické vypínání počítače v zadaný datum ačas. V menu zvolíte datum a čas vypnutí, způsob ukončení(vypnutí napájení, přebootování, vypnutí počítače a odlogování uživatele), případně aktivujete tzv. "násilné ukončení" pro případ, že by některá aplikace bránila korektnímu ukončení systému.

Password Reveal 1,0
Download Velikost: 12kB
Zapomínáte hesla a přístupové kódy?? Jestliže program vyžaduje zadání hesla a na jeho místě zobrazuje hvězdičky, stačí spusti Password Reveal a v políčku se místo hvězdiček zobrazí heslo v čitelné podobě. Lahůdkou je zdrojový kód aplikace, díky kterému můžete získat informace, jak to vlastně celé funguje.

conVERTER 1,3
Download Velikost: 2,68 MB
Prográmek českého původu pro převod více než 380 fyzikálních jednotek. Ty jsou rozčleněny do 22 kategorií, přičemž je možné je možné přidávat vlastní jednotky i kategorie. Vzhled připomíná Outlook. V levé části zvolíte kategorii, v pravé jednotku a její počet a program zobrazí její ekvivalentní hodnoty ve všech zbývajících jednotkách. Necybí ani převodník mezi dvojkovou, osmičkovou, desítkovou a šestnáckovou soustavou nebo volitelný formát přesnosti výpočtu.

Obce PSČ 2,03
Download Velikost: 299 kB
Zjisti PSČ města, obce nebo vesničky umí tento prográmek čerpající z oficiální databáze České pošty. Rozhrání aplikace je strohé, ale svému účelu postačuje. Můžete vyhledávat nejen podle obce, ale i podle PSČ, čísla pošty, okresu a kódu okresu.

Ashampoo WinOptimalizer 200 1,0
Download Velikost: 2,86 MB
Nástroj umožňuje jednoducho, rychlou a účinnou optimalizaci a odstranění zbytečných souborů, které pouze zabírají místo na pevném disku. Kromě nich umí nalézt a odstranit také neplatné záznamy v registrech, čímž uvolní místo na disk a zvýší rychlost celého systému. Součástí je i spořič obrazovky, který totéž provádí v době vaší nečinnosti.

BG_ASCII 1,10
Download Velikost: 311 kB
Pamatujete doby, kdy počítače tiskly grafiku pomocí ASCII znaků?? Tento program dokáže zkonvertovat obrázky z formátů bmp, ef, gif, ico, jpg, pcd, pcx, psd, tif, a wmf do série ASCII znaků. K dispozici je i několik nastavení (např. vyldění poměru černé a bílé, volba znaků na popředí a pozadí či nastavení fontu a jeho velikosti).

DLabel Creator 0,8 beta
Download Velikost: 1,28 MB
Potřebujete vytvořit štítek na disketu, přední a zadní obal na krabičku CD nebo štítek se seznamem písniček k audiokazetě?? Stačí jen nastavit požadovaný typ dokumentu, vložit text, zvolit barvy, případně vožit obrázek ve formátu bmp, gif nebo jpg, zkontrolovat náhled a pak vše vytisknout na tiskárně.

Zpět